אודותנו

מתודת האימון היונגיאני היא תולדה של למעלה מארבעים שנות עבודה, מחקר וטיפול קליני בהם עסקתי, מאז הפיכתי לפסיכולוג קליני וחינוכי ומטפל מוסמך. שנים של אנאליזה יונגיאנית ושלוש שנות לימודי במכון היונגיאני בירושלים הביאוני לרגע בו הצלבתי את התאוריה היונגיאנית עם עקרון ה’כאן-ועכשו’ של תרפיית הגשטאלט. התוצאה הינה כלי אימוני אפקטיבי, חדשני ביותר של אימון יונגיאני. מושגי התיאוריה היונגיאנית שתורגמו על ידי, הפכו לשיטת אימון וכלים מעשיים המביאים מפגש אימון לכדי חוויה משמעותית נושאת תובנה, ריגוש ומסקנה מעשית/ וקריאה לפעולה. לידתו של רעיון איננה מסתיימת בעיצובו אלא מהווה ראשיתה של דרך המזמנת את הפיכתו לנכס הרבים. בצומת הזו שבין רעיון לדרך הופיעה כשפגשתי את נעה לוי – אשת מעשה, טיפול והגות ויחד, הקמנו עבורכם את הסניף הישראלי של האימון היונגיאני.

 

ד”ר אבי גורן בר – פסיכולוג

הגעתי לפתח האימון היונגיאני ובתרמילי המקצועי תואר שלישי בפסיכולוגיה קלינית. אני פסיכולוג מוסמך קליני וחינוכי, ומדריך מוסמך רשום בטיפול באמנויות. בנוסף אני חבר באיגוד האירופאי לתרפיית הגשטאלט והתנסיתי בשש שנות אנליזה יונגיאנית ותעודת סיום מטעם בית הספר התלת שנתי ללימודים יונגיאנים בירושלים. בעברי הייתי מנהל שפ”ח נווה מונוסון, הרצתי באוניברסיטת חיפה, במכללה למינהל וכיום מרצה בכיר בבית ברל המדרשה לאמנות בתכנית המ.א. לטיפול באמנות. האימון היונגיאני שפיתחתי, הוא למעשה תרגום התאוריה היונגיאנית למתודה של כלי אימון ושיטת אימון שמוכרת ע”י האיגוד הבינלאומי למאמנים.

https://soundcloud.com/31xa5b7m0jvf/ip1hrhhogtlj

נעה לוי – מרפאה בעיסוק, יועצת ארגונית ומאמנת יונגיאנית

במסגרת עבודתי צברתי ניסיון של 20 שנה בניהול, הדרכה, הוראה וטיפול בעולם השיקום בבריאות הנפש ובעבודה עם ארגונים. בין היתר ניהלתי את מערך השיקום התעסוקתי של משרד הבריאות.

יש לי BA בריפוי בעיסוק ו MA בייעוץ ארגוני, סיימתי מספר קורסי הדרכה (סופרויז’ן) וניהול. הגעתי לאימון היונגאני בחיפוש אחרי דרך חדשה, מרעננת וייחודית לתמוך באנשים וארגונים. האימון היונגיאני פתח אותי לאפשרויות העצומות הגלומות בעבודה עם הלא מודע, לצורך חיבור והבנה מעמיקה יותר של האדם את עצמו, את רצונותיו, החסמים שעומדים בפניו והפתרונות האפשריים. באימון היונגיאני קורה כל פעם קסם, ואני…לפעמים קוסמת ולפעמים פשוט מוקסמת מהתהליכים ומהצמיחה של המתאמנים.

https://soundcloud.com/31xa5b7m0jvf/grxwauslq97y

דליה נקר – מדריכה מוסמכת

MCULF

מאמנת אנשים להצלחה, מדריכה ומנטורית,  עובדת סוציאלית.
את האימון  פגשתי בהיותי מנהלת השירות לאוכלוסיה המבוגרת בהרצליה באגף הרווחה.
כוונתי הייתה לקבל כלים נוספים לניהול שלי על מנת להיטיב עימו. הצצתי ו’נפגעתי’ .תפיסת האימון וכל מה שכרוך בו נגע בי עמוק והביא להחלטתי לפרוש מהמערכת ולהקים את מרכז ‘גילמהות’ לאימון גמלאים ובני משפחתם. עם השנים המשכתי להתמקצע במקצוע האהוב עלי והפכתי אותו לעיסוק היומיומי שלי, הן באימון, הן בהנחיה, בהדרכה ובהכשרת מאמנים.
בעלת BA בעבודה סוציאלית, MA במדיניות ציבורית, ו – MCC (Master Certified Coach)  בארגון המאמנים הבינלאומי – ICF. במסגרת זו אני משמשת כמדריכה, מנטורית, מעריכה (Assessor) את רמת המאמנים בהגיעם להסמכה ומפתחת תכניות שונות באימון. פילוסופית האימון והתפיסה שעומדת מאחוריו מניעה אותי מדי יום, נותנת לי סיפוק אדיר ומאפשרת לי להעביר את ההרגשה הזו לאחרים תוך סיוע בהתפתחותם והפיכתם למקצועיים בתחום.

https://soundcloud.com/31xa5b7m0jvf/grxwauslq97y

Jungian Coaching Newsletter

Please subscribe to our newsletter to keep in touch!